15 maj 2015

Czy psycholog jest potrzebny podczas odchudzania? - ankieta [zakończona]

Źródło

 Ankieta jest obecnie zakończona. Dziękuję serdecznie każdej z 50 osób, które wypełniły kwestionariusz!

Puk, puk - czy ktoś tu jeszcze zagląda? Mam nadzieję, że tak, bo potrzebuję Waszej pomocy :) 

Nie chwaliłam się tym (poza zakładką "O mnie"), ale tego roku akademickiego intensywnie rozwijałam swoje zainteresowania zdrowym odżywianiem i czynnikami psychologicznymi w procesie odchudzania na studiach podyplomowych z zakresu psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Namieszały mi one trochę w głowie i zdobyłam wiele nowych, bardzo istotnych informacji, które szerzej otwarły mi oczy na wiele kwestii. Gdy już skończą się weekendowe zjazdy chciałabym nimi (w końcu) zacząć się dzielić na blogu. Obecnie przygotowuję moją pracę dyplomową, która dotyczy postrzegania roli psychologa podczas odchudzania. Chciałabym poznać, jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii. Czy psycholog może być pomocny w tym procesie? Jakiej formy pomocy oczekiwalibyście od takiego specjalisty?

 Będę ogromnie wdzięczna, jeśli zechcecie wziąć udział w moim badaniu i wypełnić ankietę! Jest ona zupełnie anonimowa i trwa mniej niż 10 minut.
Po obronieniu pracy zamierzam opublikować post, w którym przedstawię Wam raport z przeprowadzonych badań.

Oto link do ankiety:

Jestem bardzo ciekawa Waszych odpowiedzi! Z góry serdecznie dziękuję każdej osobie, która zdecyduje się wypełnić ankietę :)

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP